Végső T-Rex 3D szimulátor
0 (0)
Végső T-Rex 3D szimulátor

leírás:

Játék Végső T-Rex szimulátor 3D a szimuláció a dinoszaurusz android, furcsán hangzik, de úgy tűnik, a téma nagyon népszerű;) fejlesztők már ismerős számunkra a srácok a cég Tapinator, Inc., akinek a munkáját a szó szoros értelmében tele különböző szimulátorok, mi van ezek egyértelműen a gyengeség. Azonban a dinoszauruszok egy külön kérdés. A hálózat egy csomó rajongó az ilyen filmek, mint "Jurassic Park", amely maga is megjelent fenyegető dinoszaurusz T-Rex, melynek feladata, hogy végezzen, és meg kell!

Valami baj van itt ...
Szó az első percben a játék meg fogja találni, hogy ez kissé vált egyfajta RPG ... ahol a szivattyú kell egy dinoszaurusz, teljesítő meglehetősen ártalmatlan feladat, különösen, ha kap őket. Persze, akkor meg kell ölni más dinoszauruszok, az egyházközségi ragadozó és semmit nem lehet tenni, akkor a banán nem enni, de nincs vér, nincs hús, és általában a csaták meg nagyon kopott. Ezen felül, akkor meg fogja vizsgálni a nagyobb világ, amelyben találja magát, vizet inni, és surf próbál tapasztalatszerzés a következő feladatra. Mi olyan vicces, akkor is kezdeni a család és megvédeni utódaik, de fel kell, hogy nőjön fel;)
Ami a szimuláció, azt mondhatjuk, hogy minden reprodukálni elég jól, mert a dinoszauruszok ugyanazt az állatot, problémák nagy részét, ami a rutin, nem megfélemlítés mások, így igen, mint bármely más szimulátor mindent elég unalmas.
Ennek része a vizuális tervezés mindennek meglehetősen kétséges, hogy a világ, és nézd méltóságteljes hang, a főszereplő, és a többi figyelmet fordítani a dinoszauruszok nyilvánvalóan kevésbé ...

Jellemzők:

  • Legyen egy dinoszaurusz! járják keresve víz ...
  • Három alapvető paramétereket kell figyelembe venni
  • Kifelé az egész család és a klán
  • dinoszaurusz lehet színes (!?)
  • Suck egyházközségben, hogy lesz nagyobb és erősebb
  • sok más állat


játékok Hátrányok:

  • kis Donat


A lényeg: mind a szimulátor - a játék végső T-Rex-szimulátor 3D nagyon helyesen létezik, ez csak attól, hogy mindezt érdekes? Valószínűleg meg kell, hogy egy igazán nagy rajongója a dinoszauruszok, hogy vegyenek részt ebben a ...


hirdetés

letöltés Végső T-Rex 3D szimulátor 1.3

Új ez a verzió
• Realistic T-Rex Life Simulation
• Advance Hunting Skills (Upgrade Attack, Energy and health features for better hunting skills)
• Hypnotic 3D graphics
• Real day and night cycle with dynamic weather
• Start your Family and Build Clan by protecting your cubs
• Color your T-Rex with your favorite color
• Level up your T-Rex by performing different activities & quests.
• Evolve your T-Rex to increase Health, Attack & Endurance.
általános információk
változat 1.3
feltöltés időpontja 2017-01-25 12:26
méret 59 MB
magyar igen
más nyelvek
Afrikaans, amhara, arab, azerbajdzsáni, bolgár, bengáli, katalán, cseh, dán, német, görög, angol, spanyol, észt, baszk, perzsa, finn, francia, galíciai, gudzsaráti, héber, hindi, horvát, magyar, örmény, izlandi, olasz, japán, grúz, kazah, khmer, kannada, koreai, kirgiz, laoszi, litván, lett, macedóniai, Malayalam, mongol, marathi, maláj, burmai, norvég, nepáli, holland, pandzsábi, lengyel, portugál, román, orosz, szingaléz, szlovák, szlovén, albán, szerb, svéd, szuahéli, tamil, telugu, thai, tagalog, török, ukrán, urdu, üzbég, vietnami, kínai, zulu
követelmények
Android 3.0+
Ellenőrizze alkalmazás
A fájl van jelölve
engedély
teljes hálózati hozzáférés

Lehetővé teszi az alkalmazás számára hálózati szoftvercsatornák létrehozását, valamint egyéni hálózati protokollok használatát. A böngésző és egyéb alkalmazások lehetővé teszik adatok küldését az internetre, így ez az engedély nem szükséges az internetre való adatküldéshez.

USB-háttértár törlése/módosítása

Az alkalmazás írhat az USB-háttértárra.

telefonállapot és azonosító olvasása

Lehetővé teszi az alkalmazás számára, hogy hozzáférjen az eszköz telefonálási funkcióihoz. Az engedéllyel rendelkező alkalmazás meghatározhatja a telefonszámot és eszközazonosítókat, hogy egy hívás aktív-e, valamint híváskor a másik fél telefonszámát.

Wi-Fi kapcsolatok megtekintése

Lehetővé teszi az alkalmazás számára a Wi-Fi hálózati információkhoz, például a Wi-Fi engedélyezettségi állapotához és a csatlakoztatott Wi-Fi eszközök nevéhez való hozzáférést.

hálózati kapcsolatok megtekintése

Lehetővé teszi az alkalmazás számára a hálózati kapcsolatokra, például a létező és csatlakoztatott hálózatokra vonatkozó információkhoz való hozzáférést.

BILLING

BILLING

figyelem! Az összes tárolt fájlokat alkalmazások engedélyével a szerzők vagy talált szabadon hozzáférhető az interneten, ha azok a fájlok sérti a jogait, kérjük ossza meg velünk

értékelés:

(1)
0.35★

Értékeld a játékot:

történet
grafika
vezetés
hang
2016/08/16 11:55
Hasonló játékok:
© 2011-2017 mob-core.com  |